Søgning på: "MUSIK" gav 45 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Grusbanen ved Stadion, Kolding
Flere spilledage
Thu, 10.09.2015
Søstrehusets Multisal, Christiansfeld
Thu, 10.09.2015
Godset, Kolding
Fri, 11.09.2015
Godset, Kolding
Thu, 17.09.2015
v/ Godset, Kolding
Sat, 19.09.2015
Godset, Kolding
Godset, Kolding
Godset, Kolding
Godset, Kolding
Fri, 02.10.2015
Sdj. Symfoni i Tyrstrup Kirke, Christiansfeld
Godset, Kolding
Mungo Park Kolding, Kolding
Koldinghus, Kirkesalen, Kolding
Søstrehusets Multisal, Christiansfeld
Godset, Kolding
Fri, 09.10.2015
Godset, Kolding
Godset, Kolding
Thu, 15.10.2015
Godset, Kolding
Sat, 17.10.2015
Godset, Kolding
Sun, 18.10.2015
Pt.
udsolgt
v/ Godset, Kolding
Mon, 19.10.2015
Mungo Park Kolding, Kolding
Flere spilledage
Mon, 26.10.2015
Godset, Kolding
Tue, 27.10.2015
Godset, Kolding
Fri, 30.10.2015
Godset, Kolding
Sat, 31.10.2015
Godset, Kolding
Godset, Kolding
Fri, 06.11.2015
Godset, Kolding
Sat, 07.11.2015
Godset, Kolding
Sun, 08.11.2015
Godset, Kolding
Godset, Kolding
Thu, 12.11.2015
Godset, Kolding
Wed, 18.11.2015
Godset, Kolding
Sat, 21.11.2015
v/ Godset, Kolding
Tue, 24.11.2015
Godset, Kolding
Thu, 26.11.2015
Godset, Kolding
Søstrehusets Multisal, Christiansfeld
Comwell Kolding Teater, Kolding
Søstrehusets Multisal, Christiansfeld
Kolding Teater, Kolding
Brændkjærkirken, Kolding
Flere spilledage
Sat, 06.02.2016
Godset, Kolding
Alsion, Sønderborg
Thu, 10.03.2016
Godset, Kolding
Kulturhus Harmonien, Haderslev
Godset, Kolding