Søgning på: "MUSIK" gav 32 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Godset, Kolding
Sat, 30.05.2015
Godset, Kolding
Godset, Kolding
Søstrehusets Korsal, Christiansfeld
Wed, 17.06.2015
Brødremenighedens Kirke, Christiansfeld
Søstrehusets Korsal, Christiansfeld
Brødremenighedens Kirke, Christiansfeld
Fri, 19.06.2015
Brødremenighedens Kirke, Christiansfeld
Brødremenighedens Kirke, Christiansfeld
Sat, 20.06.2015
Brødremenighedens Kirke, Christiansfeld
Søstrehusets Korsal, Christiansfeld
Tyrstrup Kirke, Christiansfeld
Brødremenighedens Kirke, Christiansfeld
Amfiscenen, Kolding
Grusbanen ved Stadion, Kolding
Flere spilledage
Godset, Kolding
Mungo Park Kolding, Kolding
Fri, 02.10.2015
Sdj. Symfoni i Tyrstrup Kirke, Christiansfeld
Thu, 15.10.2015
Godset, Kolding
v/ Godset, Kolding
Fri, 23.10.2015
Godset, Kolding
Sat, 24.10.2015
Godset, Kolding
Tue, 27.10.2015
Godset, Kolding
Fri, 30.10.2015
Godset, Kolding
Sat, 07.11.2015
Godset, Kolding
Sun, 08.11.2015
Godset, Kolding
Thu, 12.11.2015
Godset, Kolding
Wed, 18.11.2015
Godset, Kolding
Sat, 21.11.2015
v/ Godset, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Kolding Teater, Kolding
Brændkjærkirken, Kolding
Flere spilledage